Vozač C kategorije

Agencija Transfer

  • Beograd
  • 140.000 dinara mesečno
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 19 dana
Potreban vozač C kategorije, za prevoz prehrambene robe solo-kamionom po Srbiji.Uslovi:
  • Iskustvo neophodno.
  • Sigurna plata,
  • Odlazak kamionom kući.
Prijave na e-majl:ili na broj telefona:0648298601 DraganGradoviBeogradPozicije poslaVozač C kategorije 1Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Osnovna škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Magacioner - Vozač C kategorije (m/ž)

    Konstruktiva d.o.o.

    • Beograd
    Beograd Opis posla: Skladištenje i izdavanje alata u magacinu firme u Ledinama Transport opreme i alata na gradilišta Održavanje magacinskog prostora Vođenje potreb…
    • Pre 18 dana
  • Vozač C i E kategorije ADR

    Spedtrans World d.o.o.

    • Beograd
    Zbog proširenja obima posla potrebni vozači C i E kategorije sa ADR sertifikatom za razvoz gasa po Srbiji i zemljama regiona. Kontakt telefon: 0646422068 Posaljite CV na e-ma…
    • Pre 5 dana
  • Vozač C kategorije

    Knez Petrol

    • Beograd
    Knez Petrolu potreban vozač C kategorije. Kontakt 0648594410 Gradovi Beograd Pozicije posla Vozač C kategorije 1 Kategorije Saobraćaj Transport i logistika Obraz…
    • Pre 8 dana