Magacioner - Vozač C kategorije (m/ž)

Konstruktiva d.o.o.

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 18 dana
BeogradOpis posla:
  • Skladištenje i izdavanje alata u magacinu firme u Ledinama
  • Transport opreme i alata na gradilišta
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Vođenje potrebnih evidencija, popisi
  • Izrada otpremnica, prijemnica
  • Kvalitativna i kvantitativna kontrola pošiljke
Uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina iskustva na sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola C kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost, predanost i pedantnost
Nudimo:
  • Stimulativnu zaradu
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem
Rok za konkurisanje: 08.05.2024.Očekujemo Vašu prijavu i biografiju s fotografijom.Biće kontaktirani samo kandidati koji prođu u naredni krug selekcije.GradoviBeogradPozicije poslaMagacioner - Vozač C kategorije (m/ž) 1Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs