HR Menadžer u centru Beograda

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

  • Puno radno vreme
  • Pre 2 meseca
Opis posla:
  • Prilagođavanje prioriteta poslovnim zahtevima
  • Kreiranje oglasa za posao i pregled biografija (nakon obuke)
  • Zakazivanje i sprovođenje intervjua sa potencijalnim kandidatima i poslovnim komitentima (nakon obuke)
  • Priprema teksta oglasa i oglašavanje konkursa za upražnjena radna mesta
  • Osnove administrativnih aktivnosti, poznavanje Word-a i Excel-a
Očekujemo od vas:
  • Sposobnost prilagođavanja prioritetima
  • Preduzimljivost s fokusom na rezultate
  • Nezavisnost u radu, dobra organizacija vremena i želja za učenjem
Ponudamo vam:
  • Prijavu od prvog dana
  • Mogućnost atraktivne zarade
  • Razvoj karijere kroz obuke, usavršavanje i mentorstvo
Za više informacija, pozovite 064/659-88-21.GradoviBeogradPozicije poslaHR Menadžer u centru Beograda 1Kategorije
  • HR - Ljudski resursi
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola