Regionalni menadžer prodaje sistema kontrole grejanja (m/ž)

  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
Mesto rada: BeogradOpis posla:
  • Organizujete i vodite prodaje po zemljama jugoistočne evrope (Srbija, Hrvatska, BIH, Crna Gora, Slovenija).
  • Iskustvo u industriji kontrole grejanja- termostati, smart sistemi, radijatorski sistemi grejanja, automatizovani sistemi (za komercijalne i kućne potrebe).
  • Spremnost na putovanje 85% radnog vremena.
  • Kontaktirate i komunicirate sa kupcima.
  • Izrađujete kalkulacije i ponude potencijalnim kupcima.
  • Zaključujete ugovore o kupoprodaji sa kupcima.
  • Vodite listu projekata koji se prate na regionu.
  • Pratite naplatu potraživanja.
Osnovni uslovi za apliciranje:
  • Znanje engleskog jezika.
  • Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine.
  • Razvijene organizacione sposobnosti.
  • Vozačku dozvolu B kategorije (aktivan vozač).
  • Znanje rada na računaru.
  • Iskustvo u regionalnoj prodaji u industriji kontrole grejanja.
Poželjne osobine kandidata:
  • Samoinicijativni i imate želju za dokazivanjem.
  • Analitični i snalažljivi.
Dodatna očekivanja od poslodavca:
  • Stimulativni bonusi za ostvarene rezultate.
  • Dodatno zdravstveno i životno osiguranje.
  • Mogućnost da učite i da se razvijate profesionalno.
Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 - 16:30h mogu javiti na telefon:061 3250 005ili poslati CV na emailViše o našim uslugama pogledajte na sajtuInfo - HR agencijaKoristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.GradoviBeogradPozicije poslaRegionalni menadžer prodaje sistema kontrole grejanja (m/ž) 10Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola