Referent nabavke (m/ž)

Beo Sport System

  • Puno radno vreme
  • Pre 21 dan
Opis posla:
  • Svakodnevna komunikacija sa klijentima i dobavljačima, prikuplja i analizira ponude
  • Kreiranje plana nabavke (nedeljni, mesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova
  • Ugovara količine, rokove isporuke i način plaćanja
  • Vodi evidenciju o porudžbinama
  • Praćenje cena na tržištu i selekcija novih dobavljača
  • Vođenje baze podataka o dobavljačima, izvršenim nabavkama, troškovima, isporukama, kvalitetu proizvoda i usluga
  • Sarađuje sa službom finansija i računovodstva radi redovnog izmirenja obaveza za kupljenu robu
Uslovi:
  • Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje tokova robe i dokumentacije
  • Aktivno korišćenje računara (Windows, MS Office, Excel, Word)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika - konverzacijski nivo
Kvalifikacije:
  • Srednja škola, ekonomskog, trgovačkog ili sličnog smera
  • Minimum godinu dana radnog iskustva u sektoru nabavke ili prodaje
  • Komunikacijske i pregovaračke veštine
  • Preciznost i analitičnost u radu, sistematičnost u vođenju dokumentacije
Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Biografije slati isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma.Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e-mail:GradoviBeogradPozicije poslaReferent nabavke (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola