Komercijalni referent (m/ž)

  • Puno radno vreme
  • Pre 2 meseca
Mesto rada: Banovo BrdoZarada: 65.000rsd + bonusiOpis posla:
  • Uvoz i veleprodaja abraziva, boji i lakova
  • Poznvanje metalne, drvne proizvodnje, auto industrije
  • Obilazak kupaca na terenu
  • Prodaja iz kancelarije i na terenu
  • Pakovanje paketa za brzu postu
  • Pronalazak novih klijenata
  • Direktna komunikacija sa postojecim i novim klijentima
Uslovi rada:
  • SSS/VSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Spremnost za rad u prodaji i na terenu
  • Radno vrene: 8-16h
  • Mesecna zarada: 65.000rsd + bonusi
Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 - 16:30h mogu javiti na telefon:011/454-25-88060/3066-099ili poslati CV na emailDa li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.Više o našim uslugama pogledajte na sajtuInfo - HR agencijaKoristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.GradoviBeogradPozicije poslaKomercijalni referent (m/ž) 10Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola