Šanker / Konobar (m/ž)

Karg d.o.o.

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 22 dana
Uslovi:
  • Znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana
  • Puno radno vreme
  • Dvokratno radno vreme od
  • 08h-16h, od 16h-24h
  • Dva slobodna dana nedeljno
Isplata:
  • jednom mesecno, moguc dogovor i iz dva dela na 15dana.
  • Plata+bakšiš+provizija
Cafe Clinique du ParkKrušedolska 3Tel 0641303068CV slati na emailGradoviBeogradPozicije poslaŠanker / Konobar (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Konobar / Šanker (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: 8h smene Radno vreme restorana: od 9 - do 11h Slobodni dani: jedan po dogovoru Ugovorena zarada: 60.000rsd Za vise info: 011-4250-522 060-358…
    • Pre 2 meseca
  • Konobar / Šanker (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Opis posla: održavanje higijene pravljenje pića usluživanje gostiju Radno vreme: rad u dve smene I smena: 7:30-15:30 II smena: 15:30-23:00 Slobodni dani: …
    • Pre 1 mesec
  • Šanker / Konobar (m/ž)

    Karg d.o.o.

    • Beograd
    Uslovi: 1.Puno radno vreme, 2.Pola radnog vremena Radno iskustvo obavezno. Dvokratno radno vreme Od 08-16 i od 16-24 Radna nedelja 5 dana. Plata +bakšiš +pro…
    • Pre 3 dana