Roštilj majstor (m/ž)

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
MESEČNA PLATA:
  • 80.000 - 120-000RSD
Osim redovnih mesečnih primanja, nudimo još puno razloga zašto treba da postaneš deo "Stepin Vajat" porodice:
  • Sjajna ekipa za rad
  • Obuka od prvog radnog dana i podrška u radu
  • Mogućnost brzog napredovanja
  • Mogućnost dogovora oko smena za rad
  • Dnevni obrok
Stepin Vajat traži nove članove tima za novi lokalu u Zemunu, na adresi Prvomajska 36l i za lokal na adresi Tošin Bunar 174POZOVITE nas na+381 64 646 1358ili pošaljite prijave sa imenom i prezimenom, brojem telefona i prethodnim radnim iskustvom na e-mailGradoviBeogradZemunPozicije poslaRoštilj majstor (m/ž) 1Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Roštilj majstor (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: 8h smene Radno vreme restorana: od 9 - do 11h Slobodni dani: jedan po dogovoru Ugovorena zarada: 90.000-100.000rsd Za vise info: 011-4250-522 …
    • Pre 2 meseca
  • Roštilj majstor - Partners&Orka

    Partners&Orka

    • Beograd
    Mesara “Trojka” oglašava potrebu za potražnjom radnika na poziciji: ROŠTILJ MAJSTOR Lokacija rada: Zemun Uslov i opis posla: • Lice sa radnim iskustvom • SSS, prednost ugostiteljsk…
    • Pre 15 dana
  • Roštilj majstor (m/ž)

    Zar Mance

    • Beograd
    Opis posla: Vrši pripremne radnje za nesmetan rad roštilja Priprema sve vrste jela sa roštilja iz ponude restorana, prema utvrđenim standardima; Vizuelna kontrola namirnica na…
    • Pre 10 dana