Pomoćni radnik (m/ž)

Rasina d.o.o.

  • Požarevac, Braničevski okrug Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 16 dana
Lokacija posla: u okviru firme,adresa: Srećka Jovanovića 51a, 11235 Beograd-Mali PožarevacUslovi:
  • Nivo obrazovanja: Srednja stručna sprema (III ili IV stepen)
  • radno iskustvo: poželjno
  • opis posla: rad u proizvodnji poliesterskih ormana
Nudimo:
  • dobre uslove rada
  • Obezbeđujemo po zakonu:
  • redovnu platu
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem na email:Kontakt telefon:011 63 50 555GradoviBeogradPozicije poslaPomoćni radnik (m/ž) 1Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs