Pomoćni kuvar (m/ž)

La Mama restoran

  • Pančevo, Južnobanatski okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 25 dana
u restoranu La Mama u PančevuOpis posla:
  • Priprema obroka za liniju restorana
  • Priprema obroka “a la cart”
  • Priprema toplih i hladnih jela
  • Održavanje urednosti radnog prostora
Profil kandidata:
  • Srednja stručna sprema
  • Relevantno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Savestan i odgovoran pristup radu
  • Samoinicijativnost i usmerenost na rezultat
  • Odlične radne i higijenske navike
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Prilika za lični i profesionalni razvoj
  • Mogućnost fixne zarade i stalnog rasta plate
  • 1 do 2 slobodna dana nedeljno
  • Godišnji odmor
Ukoliko smatrate da odgovarate gore navedenom profilu, dinamični ste, odgovorni i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju biografiju elektronskim putem ili nas pozovite telefonom da zakažemo razgovor i upoznavanje.Restoran La Mama, TC Big, Pančevo, Miloša Obrenovića, Pančevo 26000Kontakt telefon:+381 66 643 41 25GradoviPančevoPozicije poslaPomoćni kuvar (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Pomoćni kuvar u keteringu (m/ž)

    La Mama restoran

    • Pančevo, Južnobanatski okrug
    u restoranu La Mama u Pančevu Opis posla: Priprema i serviranje voća, povrća i sirovina od hrane u kreativne aranžmane koji se služe na proslavama Priprema toplih i hladnih…
    • Pre 25 dana
  • Pomoćni kuvar (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    *Ukoliko ste komunikativni, ljubazni i spremni na rad u timu ovo je pravo mesto za Vas! Radno vreme: Rad u dve smene (8h smena) smene su po dogovoru Ugovorena zarada: 65.00…
    • Pre 1 mesec
  • Pomoćni kuvar (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Pozeljno predhodno radno iskustvo Uslovi rada: Radno vreme: 8h smene Radno vreme restorana: od 9 - do 11h Slobodni dani: jedan po dogovoru Ugovorena zarada: pocetna 60.000 r…
    • Pre 2 meseca