Marketing menadžer (m/ž)

Omladinska zadruga Bulevar

  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
Mesto: BeogradOmladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao za studente i to na poziciji: Marketing menadžer.Mogu se prijaviti:
  • Studenti
Opis posla:
  • Plaćena stručna praksa.
  • Izrada oglasa u Adobe illustrator.
  • Postavljanje oglasa na portalima za oglašavanje i na stranicama kompanije.
  • Kreiranje sadržaja.
  • Održavanje postojećih internet stranica.
  • Predlaganje ideja i saradnja sa kolegama za marketing kampanje.
  • Predlaganje inovativnih ideja.
  • Realizacija vizuelnog sadržaja na osnovu zahteva.
Uslovi rada:
  • Poželjni studenti druge, treće ili četvrte godine.
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo, obezbeđena adekvatna obuka.
  • Mogućnost zaposlenja nakon završene prakse.
  • Inovativnost u radu, potreba za stalnim predlaganjem novih ideja i rešenja.
  • Upoznat je i prati nove trendove u oblasti marketinga.
  • Potrebno znanje u upotrebi Adobe illustrator.
  • Poznavanje osnova Google SEO optimizacije za oglašavanje.
  • Poznavanje osnova za postavljanje Facebook kampanji.
  • Poželjno iskustvo u marketingu, ali nije presudno.
  • Kreativnost i inicijativnost u poslu.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Radno vreme:
  • Pon-petka: 8-16h
Zainteresovani kandidati na posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:Ličnim dolaskom na adresu:Kneginje Zorke 5, Beograd - VračarTelefonom:060 6001 655Email-om:poslati CV naGradoviBeogradPozicije poslaMarketing menadžer (m/ž) 10Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola