Magacioner (m/ž)

KBCnet Team

  • Puno radno vreme
  • Pre 13 dana
Opis posla:
  • Prijem robe u magacin ( vođenje evidencije o prijemu )
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe
  • Vođenje magacinskih knjiga
  • Provera i podešavanje uredjaja
Očekujemo:
  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost za robu
  • Znanje rada na računaru
Budućem članu tima nudimo:
  • Odgovornu poziciju
  • Podsticajno okruženje
  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
Očekujemo Vaše prijave na email:GradoviBeogradPozicije poslaMagacioner (m/ž) 1Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola