Radnici u poslastičarnici (m/ž)

Dzoova domaca poslasticarnica

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 25 dana
Tražimo radnike u poslastičarnici za različite pozicije u zavisnosti od iskustva.Uslovi:
  • Neophodno osnovno iskustvo u kuhinji, za neke pozicije poželjno iskustvo u prodaji.
  • Traži se fleksibilnost u timskom radu, pedantnost, efikasnost.
  • Rad u smenama (7.30-14.30, 14-21, 6 dana u nedelji), redovna plata, porodična atmosfera, mogućnost napredovanja.
  • Poslastičarnica je u bloku 45, odlično povezana autobuskim i tramvajskim linijama.
  • Potreban je kratak probni rad.
Prijave:telefonom na064 1524703(ukoliko se ne javljamo pošaljite poruku sa par reči o vama i javićemo se)mejlom naGradoviBeogradNovi BeogradPozicije poslaRadnici u poslastičarnici (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Radnici za rad u maloprodaji (m/ž)

    Paradox Look d.o.o.

    • Beograd
    OPIS POSLA: Volite modu? Timski ste igrač? Inspiriše vas rad sa ljudima? Na pravom ste mestu, budite deo našeg uspešnog kolektiva. USLOVI: Iskustvo u trgovini požel…
    • Pre 29 dana
  • Radnici u pekari (m/ž)

    Pekara Mak

    • Beograd
    Pekari MAK na Ceraku Potrebne radnice za rad Možete se direktno prijaviti putem kontakt telefona: 063/19-29-000 Gradovi Beograd Pozicije posla Radnici u pekari (m/ž) …
    • Pre 29 dana
  • Pomoćni radnici u proizvodnji (m/ž)

    Srpska tradicija Seli d.o.o.

    • Beograd
    SRPSKOJ TRADICIJA-ŠELI umetničko-zanatskoj radionici potrebni su pomoćni radnici u proizvodnji. Uslovi: Posao nije fizički težak ni zahtevan. Od kandiata se očekuje spremno…
    • Pre 23 dana