Kasir-prodavac Novi Bečej

Univerexport

  • Novi Bečej, Srednjobanatski okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 13 dana
Univerexport za svoj objekat u Novom Bečeju raspisuje konkurs za poziciju:Kasir prodavacMi Vam nudimo:
  • Platu od 52.000 dinara
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu
Opšti uslovi:
  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
Opis posla:
  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama
  • Komuniciranje sa potrošačima prema definisanim uputstvima i pravilima (obaveštavanje potrošača o akcijama, programima lojalnosti, promocijama, načinu plaćanja, itd.)
  • Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija
Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu sa obaveznom naznakom„ZA Konkurs Kasir prodavac- Novi Bečej“