Odvajač robe u magacinu (m/ž)

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
Mesto rada: Leštane, BeogradOpis posla:
  • Odvajanje i ulaganje robe.
  • Utovar istovar robe tehničke robe.
  • Deklarisanje robe.
Uslovi:
  • Rad u 2 smene (6-14, 14-22).
  • 40 časova nedeljno radno vreme.
  • Neto zarada: 65.000 rsd, bonusi i uvećanja plata se mogu očekivati posle trećeg meseca rada.
  • Rad u zatvorenom objektu, sa automatskom linijom za sortiranje, WMS tehnologijom.
  • Mesto rada: Leštane.
Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 - 16:30h mogu javiti na telefon:011 454 2588060 3066 099ili poslati CV na emailViše o našim uslugama pogledajte na sajtuwww.ustupanje-radnika.comInfo - HR agencijaKoristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.GradoviBeogradPozicije poslaOdvajač robe u magacinu (m/ž) 10Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs