Saobraćajni inženjer (m/ž)

Becejprevoz d.o.o.

  • Užice, Zlatiborski okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 16 dana
Broj traženih lica: 1Lokacija: UžiceOpis poslova:
  • Planira razvoj linijskog prevoza, unapređenje i inoviranje redova vožnje koji čine osnovu za linijski prevoz putnika.
  • Analizira i prati odvijanje postojećeg linijskog prevoza i po potrebi predlaže mere u cilju što racionalnijeg i celishodnijeg angažovanja i korišćenja postojećih kapaciteta (kako ljudskih - vozača, vozača-konduktera, konduktera), tako i vozila po tipu i broju sedišta.
  • Priprema redove vožnje za potrebe prigradskog i opštinskog saobraćaja.
  • Vrši praćenje i analiziranje održavanja redovitosti polazaka na Autobuskoj stanici uz izradu potrebnih izveštaja.
  • Kontroliše vozno osoblje u linijskom prevozu putnika kako preko putnih isprava tako i neposredno na terenu.
Uslovi:
  • najmanje viša stručna sprema, odnosno visoko obrazovanje na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 180 ESPB bodova, osnovnim strukovnim studijama, odnosno na studijama u trajanju od tri godine, stečeno visoko obrazovanje na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 240 ESPB bodova, master akademskim studijama, master strukovnim studijama, specijalističkim akademskim studijama, specijalističkim strukovnim studijama, odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine ili specijalističkim studijama na fakultetu
  • Odgovornost i marljivost prema radu
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word)
  • Aktivan rad na računaru (Windows, MS Office)
  • Dobre upravljačke i organizacione sposobnosti
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, molimo Vas da svoju profesionalnu biografiju i motivaciono pismo dostavite elektronskim putem.Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.E-mail adresa:Kontakt telefon:062/800-99-25GradoviUžicePozicije poslaSaobraćajni inženjer (m/ž) 1Kategorije
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Viša škola