Prodavac na mesari (m/ž)

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
Lokacija: Novi Beograd, Konjarnik, Palilula, Žarkovo i VoždovacUslovi:
  • Radno vreme: po dogovoru u dve smene
  • Ugovorena zarada: 51.000 + 8.000 (bonus za redovan rad, dolaženje na radno mesto i poštovanje radne discipline)
  • Slobodni dani: 6 dana mesečno
Opis posla:
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda na odeljenju mesare
  • Izlaganje proizvoda na odeljenju mesare
  • Prodaja svežeg mesa
  • Direktno posluživanje kupca
  • Pozicioniranje i izlaganje proizvoda
  • Održavanje higijene objekata i radnog mesta
Kontakt telefoni:060614000906035415820607140002GradoviBeogradNovi BeogradPozicije poslaProdavac na mesari (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola