Pica majstor (m/ž)

UR Gringo

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 18 dana
Nudimo:
  • plata 120000rsd
  • rad u dve smene od 7:30h do 15:30h i od 15:30h do 23:30h
  • iskustvo poželjno
  • topli obrok prijava
  • 1 slobodan dan nedeljno
Opis posla:
  • pravljenje pica, piroški sendviča tortilja.
Kandidati se mogu javiti na069 140 89 00GradoviBeogradPozicije poslaPica majstor (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Komisioniranje i slaganje robe u magacinu pića (m/ž)

    Omladinska zadruga Bulevar

    • Voždovac, Beograd
    Mesto: Voždovac (Beograd) Poslovi preko omladinske zadruge Vam nude: Komisioniranje i slaganje robe u magacinu pića. Opis posla: Traže se studenti i nezaposlena lica koji bi …
    • Pre 2 meseca
  • Haus majstor

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Potreban Hausmajstor sa iskustvom Uslovi rada: Radno vreme: ponedeljak-petak od 7- do 15h Slobodni dani: subota- nedelja Zarada: pocetna plata 70.000 Za vise informacija o…
    • Pre 2 meseca