Radnik na komisioniranju robe, služba elektronske trgovine (m/ž)

Univerexport d.o.o.

  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
Mi Vam nudimo:
  • Platu za redovan rad od 60.000 dinara
  • Mogućnost napredovanja, kao i dodatnih stimulacija i benefita za sve zaposlene
  • Rad u uigranom i dinamičnom radnom okruženju
  • 2 slobodna dana nedeljno
  • Ugovor o radu
  • Puno radno vreme
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Plaćen putni trošak
Uslovi:
  • II/III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Sposobnost rada na računaru
Opis posla:
  • Konstantno pregledanje i ažuriranje dospelih porudžbenica pravnih i privatnih lica
  • Štampanje porudžbenica, komisioniranje robe, kontaktiranje potrošača prilikom njihove prve kupovine, kontaktiranje potrošača zbog eventualnih korekcija (nedostajućih artikala i zamene istih)
  • Kontinuirano praćenje i kontrolisanje utovara robe prema izrađenim rutama
  • Utovar i istovar robe kupcima
GradoviBeogradPozicije poslaRadnik na komisioniranju robe, služba elektronske trgovine (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola