Tehničar za servis i održavanje sistema (m/ž)

Mellon Serbia d.o.o.

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 23 dana
Odgovornosti i ključna zaduženja:
  • Instalacija i održavanje električnih sistema i bankarske opreme - POS terminali, sistemi za upravljanje redovima, Digital Signage rešenja
  • Rešavanje tehničkih zadataka interno i eksterno
  • Rad na terenu
Znanja i iskustva neophodna za poziciju:
  • IV SSS poželjno tehničkog, elektrotehničkog ili mašinskog obrazovanja
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje Windows platforme - Windows 7, 8, 10
  • Poznavanje engleskog jezika - poželjno
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
Uz fiksnu zaradu postoji mogućnost dobijanja dnevnica kao i bonusa na osnovu performansi radnog učinka.Potrebna odgovorna osoba, spremna na rešavanje svakodnevnih tehničkih zadataka, sa motivacijom za dalje učenje i razvoj u kompaniji.Ukoliko smatrate da ste PRAVA osoba za ovu poziciju, pošaljite svoju biografiju.CV poslati na:GradoviBeogradPozicije poslaTehničar za servis i održavanje sistema (m/ž) 1Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Tehničar hidraulike i pneumatike (m/ž)

    Tehnika Hidraulike ST d.o.o. Beograd

    • Beograd
    Grad: Beograd Radno vreme: Puno radno vreme Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Opis posla: Vrši pregled, montažu i opravku hidrauličkih i pneumatskih sistema; Vrši di…
    • Pre 24 dana
  • Grafički tehničar - Grafix doo

    Grafix

    • Beograd
    Mi smo GRAFIX d.o.o. iz Beograda, komercijalna grafika i veliki format su više od 30 godina naše polje rada, uticaja i inovacija. U vlastitom objektu na preko 5.000m2, tehnološki s…
    • Pre 18 dana
    • Konkurišite lako
  • Montažer tehničar (m/ž)

    KBCnet Team

    • Beograd
    Opis posla: Održavanje i unapređenje bežičnih i kablovskih mreža Uslovi za kandidate: Osnovno poznavanje rada sa računarskim mrežama (bežičnim i kablovskim) Veštine u rukov…
    • Pre 12 dana