Arhitekta (m/ž)

Beo Sport System

  • Puno radno vreme
  • Pre 21 dan
Profil kandidata:
  • Poznavanje rada u AutoCad - u, Sketch up - u, Photoshop - u i Microsoft Office paketu
  • Minimum dve godine iskustva u projektovanju objekata, dizajnu enterijera, izradi projekata
  • Iskustvo u poslovima nadzora
  • Znanje engleskog jezika
Opis posla:
  • Projektovanje enterijera prodavnica
  • Izrada projekata enterijera
  • Izrada radioničkih crteža enterijera i praćenje izrade enterijera
  • Nadzor građevinskih radova i montaže enterijera
Prednosti pri izboru:
  • Licenca za projektovanje
  • Vozačka dozvola
Nudimo Vam:
  • Redovno zaposlenje
  • Mogućnost napredovanja i rad u dinamičnom okruženju u regionalno pozicioniranoj kompaniji
Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju (sa fotografijom skorijeg datuma) isključivo na srpskom jeziku na e - mail adresu:GradoviBeogradPozicije poslaArhitekta (m/ž) 1Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet

Slični poslovi

  • Pejzažni arhitekta (m/ž)

    Demetra RB

    • Beograd
    Opis posla: Izrada idejnih rešenja za uređenje zelenih površina Organizacija zaposlenih na terenu Odgovornost za poštovanje mera bezbednosti i zaštite na radu Uslovi: …
    • Pre 4 dana