Magacioner (m/ž)

Omladinska zadruga Bulevar

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
Mesto: BeogradOpis posla:
  • Prijem, kontrola, skladištenje, pakovanje i izdavanje robe.
  • Ažuriranje magacinskog dnevnika i praćenje stanja zaliha u magacinu.
  • Rad u prvoj smeni od 8 do 16h.
  • Pol: muški i ženski.
  • Broj radnih dana u nedelji: 5; 40h nedeljno.
  • Cena rada: 380din/h
Zainteresovani kandidati za posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:Ličnim dolaskom na adresu:Kneginje Zorke 5, Beograd - VračarTelefonom:060 6001 655Email-om: poslati CV naGradoviBeogradPozicije poslaMagacioner (m/ž) 10Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Magacioner (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme : od 08- do 16h svaka druga subota radna Slobodni dani : nedelja, svaki drugi vikend Ugovorena zarada: 65.000rsd za stalno Radno iskustvo od mini…
    • Pre 2 meseca
  • Magacioner (m/ž)

    Eurodom d.o.o.

    • Beograd
    1 izvršilac Lokacija radnog mesta: Beograd Uslovi: Potrebna srednja stručna sprema Obavezno posedovanje vozačke dozvole B i C kategorije Prijava na neodređeno Sve prijav…
    • Pre 13 dana
  • Magacioner - Preco D.O.O

    Preco D.O.O.

    • Beograd
    Preco D.O.O. Potreban broj izvršilaca: 1 Naziv i opis posla: Magacioner - obavljaće i poslove vozača. Zainteresovani kandidati mogu se javiti na kontakt telefon: ili putem imejla: …
    • Pre 14 dana