Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 1 mesec
MESEČNA PLATA:
  • Početna 80.000,00
ZADUŽENJA:
  • Pomoć pripremaču brze hrane
  • Pakovanje tacni sa mesom
  • Spremanje priloga
Osim redovnih mesečnih primanja, nudimo još puno razloga zašto treba da postaneš deo porodice Stepin Vajat:
  • Sjajna ekipa za rad
  • Obuka od prvog radnog dana i podrška u radu
  • Plaćen godišnji odmor
  • Topli obrok
POZOVITE nas na+38164 6411238ili pošaljite prijave sa imenom i prezimenom, brojem telefona i prethodnim radnim iskustvom na e-mailGradoviBeogradPozicije poslaPomoćni radnik u kuhinji (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Luksuznom hotelu potrebni pomoćni radnici u kuhinji Uslovi rada: Radno vreme: od 06 do 14h , od 14 do 22h Slobodni dani: dva slobodna dana Obezbedjen topli obrok Dužnosti:…
    • Pre 2 meseca
  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: od 8 do 16h od 14:30 do 22:30 Slobodan dan: Nedelja Zarada: Od 60.000 do 70.000rsd+baksis obezbedjen topli obrok markica za prevoz-placena D…
    • Pre 1 mesec
  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: od 8 do 16h od 14:30 do 22:30 Slobodan dan: Nedelja Zarada: Od 70.000 do 80.000rsd+baksis obezbedjen topli obrok markica za prevoz-placena D…
    • Pre 1 mesec