Bravar - Zavarivač

Petkovic group

  • Puno radno vreme
  • Pre 20 dana
Lokacija: Boleč Smederevski putOpis Posla:
  • Izvođenje poslova zavarivanja, brušenja i sečenja.
  • Izrada i montaza celicnih konstrukcija, ograda, kapija i ostalih elemenata od od čelika.
Uslovi:
  • SSS (III stepen).
  • Radno iskustvo na sličnim pozicijama.
Ponuda Poslodavca:
  • Početna plata: 110.000 dinara, sa mogućnošću napredovanja.
  • Ugovor o radu.
  • Smeštaj za kandidate van Beograda
  • Radno vreme 07-16. Subota 07-14h
  • Plaćanje po satu.
  • Obavezan probni rad.
Kontakt telefon:0665710109E-mail:GradoviBeogradPozicije poslaBravar - Zavarivač 1Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola