Viljuškarista na terminalu (m/ž)

Metal-Cinkara d.o.o.

  • Inđija, Sremski okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 17 dana
Opis posla:
  • istovar materijala i ostale robe
  • utovar proizvoda
  • evidentiranje postupaka
  • staranje o ažurnosti terminskog plana
  • staranje o radnim sredstvima (servis, punjenje, ...) i njihovoj pravilnoj upotrebi
  • staranje za uređenost (čišćenje) okoline
  • izvođenje radnih postupaka u skladu sa radnim uputstvima i procedurama
  • staranje se o doslednoj upotrebi radne - zaštitne opreme
  • po potrebi rad u proizvodnji
  • postupanje u skladu sa sistemom kvaliteta, ZŽS i BZR u skladu sa standardima
  • obavljanje svih poslova, koji nisu navedeni u opisu radnom mesta, ali su nužni za neometano obavljanje rada
Nudimo:
  • redovnu i stimulativnu zaradu;
  • bonuse u skladu sa rezultatima rada;
  • bonuse u skladu sa sistemom nagrađivanja na periodičnom nivou;
  • adekvatnu obuku, razvoj i mogućnost napredovanja;
  • prijatnu radnu atmosferu.
Očekujemo:
  • želju za timskim radom;
  • posedovanje želje za uspehom;
  • posvećenost;
  • motivaciju;
  • lojalnost.
Uslovi:
  • III/IV sss
  • sertifikat za viljuškar
  • 2 godine iskustva na sličnim poslovima
GradoviInđijaPozicije poslaViljuškarista na terminalu (m/ž) 1Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola