Prodavac (m/ž)

Promoda d.o.o.

  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
Za maloprodajni objekat - AVA Shopping Park (IKEA)Uslovi za kandidate
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u modnoj industriji
  • Razvijene prodajne, komunikacijske i organizacione veštine
  • Usmerenost na potrebe kupca
  • Fliksibilnost i timski duh
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Osnove engleskog jezika
  • Minimalno SSS
Kratak opis posla
  • Primanje i izlaganje robe po pravilima kompanije i robne marke
  • Rad na kasi i računaru
  • Praćenje zaliha i asortimana
  • Prilagodljivost smenskom radu
Nudimo
  • Bonusi za ostvarene rezultate
  • Privatna zdravstvena zaštita
  • Pozitivna i stimulativna radna atmosfera
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju CV sa fotografijom poslati na e-mailBiće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.GradoviBeogradPozicije poslaProdavac (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola