Vozač E kategorije na terenu (m/ž)

Unipromet d.o.o.

  • Čačak, Moravički okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 16 dana
Opis posla:
  • Upravlja teretnim motornim vozilom;
  • Obavlja redovnu kontrolu tehničke ispravnosti vozila;
  • Redovno snabdeva vozila gorivom;
  • Odgovoran je za praćenje i primenu svih propisa o bezbednosti saobraćaja na putevima;
  • Pomaže kolegama na ugradnji ograde, kada ne upravlja vozilom;
  • Izveštava Rukovodioca odeljenja montaže o ispravnosti vozila i uočenim problemima i nedostacima na vozilu;
  • Vrši utovar i istovar robe iz vozila, zajedno sa ostalim zaposlenima u odeljenju montaže;
  • Po potrebi, obavlja poslove Poslovođe grupe, po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Dostavlja neposrednom rukovodiocu izveštaje o realizaciji planiranih aktivnosti;
  • Daje predloge za unapređenje procesa i eventualna rešenja detektovanih problema;
Uslovi:
  • spremnost na timski rad i terenski rad
  • vozačku dozvolu E kategorije
Nudimo Vam:
  • Obezbeđenu ishranu;
  • Obezbeđen smeštaj;
  • Priliku za usavršavanje i napredovanje;
  • Beneficije koje pruža kompanija.
Možete se prijaviti putem linka:ili pozivom na broj066 812 69 18GradoviČačakPozicije poslaVozač E kategorije na terenu (m/ž) 1Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola