Prodavac - pekara,delikates Beograd

Univerexport

  • Puno radno vreme
  • Pre 29 dana
Univerexport je vodeći domaći trgovinski lanac u Srbiji.Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 33 godine.Postani i ti deo našeg uspešnog tima!Univerexport za svoje objekte u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju:Prodavac na odeljenju delikatesa i pekareMi Vam nudimo:
  • Neto zaradu od 67.000 dinara za redovan rad
  • Projavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja, dodatnih stimulacija i benefita za sve zaposlene
Opšti uslovi:
  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
Opis posla:
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Praćenje temerature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Priprema za pečenje pekarskih proizvoda , sečenje suhomesnatih proizvoda
  • Prenos potrebne robe iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Raspakivanje i sortiranje robe i sprovođenje određenog načina izlaganja robe prema dostavljenom planogramu
  • Posluživanje potrošača željenom robom