Operater na digitalnoj štampi - grafički dizajner (m/ž)

Copy Shop d.o.o.

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 30 dana
Zadaci:
  • Direktan rad sa strankama za pultom
  • Grafički dizajn i priprema za digitalnu štampu
  • Ostale aktivnosti vezane za štampanje (davanje ponuda, dorada i izrada štampanih proizvoda)
  • Kompletan proces štampe velikih i malih formata
  • UV štampa
  • Štampa na tekstilu
Uslovi:
  • Rad u nekom od programa: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW
  • Poznavanje paketa Microsoft Office (Word i Excel)
  • Osnovno radno iskustvo u štamparstvu
  • Poštovanje obaveza i rokova
  • Odgovornost, energičnost, pozitivnost
  • Posvećenost poslu i sticanju znanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
U našoj kompaniji se poštuju Zakon o zapošljavanju i prava zaposlenih stoga nudimo:
  • Rad za stalno
  • Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i sticanja novih iskustava
  • Stimulativni paket nagrađivanja (bonus na platu za iskazane poslovne rezultate, polugidisnji i godisnji bonus)
  • Zakonski predviđen odmor i poštovanje svih verskih i državnih praznika + nagradni dani
  • Obavezan probni rad
Molimo sve zainteresovane kandidate da uz svoj CV pošalju i preporuke iz štamparija ili kopirnica gde su radili (ukoliko poseduju). Sve potrebne informacije možete dobiti naRadujemo se da vas upoznamo.GradoviBeogradPozicije poslaGrafički dizajner - operater digitalne štampe 1Kategorije
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Grafički dizajner (m/ž)

    Beo Sport System

    • Beograd
    Opis posla: Rad na vizuelnom identitetu i dizajnu u pogledu predstavljanja kompanijskih brendova Razrada predloga i dizajniranje grafičkih rešenja za sve potrebe kompanije -…
    • Pre 21 dan
  • Grafički tehničar - Grafix doo

    Grafix

    • Beograd
    Mi smo GRAFIX d.o.o. iz Beograda, komercijalna grafika i veliki format su više od 30 godina naše polje rada, uticaja i inovacija. U vlastitom objektu na preko 5.000m2, tehnološki s…
    • Pre 17 dana
    • Konkurišite lako
  • Grafički tehničar

    Grafix

    • Palilula, Beograd
    Mi smo GRAFIX d.o.o. iz Beograda, komercijalna grafika i veliki format su više od 30 godina naše polje rada, uticaja i inovacija. U vlastitom objektu na preko 5.000m2, tehnološki s…
    • Pre 18 dana