Mesar (m/ž)

Univerexport d.o.o.

  • Novi Sad, Južnobački okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 23 dana
Mi Vam nudimo:
  • Platu od 72.000 dinara neto za redovan rad u Sremskoj Kamenici
  • Platu od 75.000 dinara neto za redovan rad u Novom Sadu (Alba)
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih stimulacija za rad i zalaganje
  • Ugovor od prvog dana
  • Puno radno vreme, 2 slobodna dana
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Plaćen putni trošak
Opšti uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim poslovima
Opis posla:
  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja
GradoviNovi SadSremska KamenicaPozicije poslaMesar (m/ž) 1Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola