Radnik na komisioniranju robe u distributivnom centru (m/ž)

Univerexport d.o.o.

  • Novi Sad, Južnobački okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
Mi Vam nudimo:
  • Rad na učinak sa minimalnom mogućom zaradom od 58.000 dinara
  • Rad u smenama
  • 5 radnih dana
  • Mogućnost korišćenja usluga kantine sa gotovim jelima
  • Organizovan prevoz do Distributivnog centra
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Plaćen putni trošak
  • Prijavu i ugovor o radu od prvog radnog dana
Opšti uslovi:
  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno je poznavanje rada na PDT uređaju, mernoj vagi i ručnom električnom viljuškaru
  • Poželjno poznavanje procesa skladištenja i komisioniranja robe
  • Poželjno je poznavanje robe u skladištu
Opis posla:
  • Komisioniranje i pripremanje robe za dalju otpremu u okviru skladišta
  • Kontrola pripremljene robe pomoću merne vage
  • Obeležavanje pripremljene robe za dalju otpremu
Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se.GradoviNovi SadPozicije poslaRadnik na komisioniranju robe u distributivnom centru (m/ž) 1Kategorije
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola