Majstor u proizvodnji i montaži ALU i PVC stolarije (m/ž)

ZTR Sara PVC

  • Grocka, Beograd
  • 80.000-140.000 dinara mesečno
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 22 dana
Mi smo porodična firma osnovana 4. aprila 2006. godine i od tada uspešno poslujemo.Sedište nam je u Leštanima, opština Grocka.Potreban majstor sa iskustvom, koji je pedantan i precizan u radu, takođe spreman na stalno usavršavanje i napredovanje.Uslovi:
  • Plata: od 80.000 do 140.000
  • Nudimo: redovne plate, dva puta po pola sata pauze u toku radnog dana, topli obrok obezbeđujemo svaki dan, mogućnost dodatne zarade prilikom isporuka i montaža za inostranstvo.
Kontakt telefona:060/712 639 3 BiljanaPrijave na emailGradoviGrockaPozicije poslaMajstor u proizvodnji i montaži ALU i PVC stolarije (m/ž) 1Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Montažer PVC stolarije (m/ž)

    Bauwin Decor

    • Beograd
    Lokacija Petlovo brdo Uslovi: Potrebno radno iskustvo od min1 godine Radno vreme 8-16 Plata po dogovoru Kandidati se mogu javljati na 011 234 3000 ili na email: Grad…
    • Pre 25 dana
  • Pizza majstor (m/ž)

    La Mama restoran

    • Pančevo, Južnobanatski okrug
    Opis posla: Priprema testa za pizze Priprema sastojaka za različite vreste pizza Održavanje urednosti radnog prostora Profil kandidata: Nije potrebno radno iskustvo ve…
    • Pre 2 dana
  • Pekar majstor (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Opis posla: pravljenje peciva Radno vreme: 8 sati smene po dogovoru Ugovorena zarada 120.000 dinara+topli obrok Kontakt: 060/714-0002 060/714-0003 060/614-000…
    • Pre 1 mesec