Pomoćni radnik u kuhinji restorana (m/ž)

La Mama restoran

  • Pančevo, Južnobanatski okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 25 dana
Opis posla:
  • Obrada sirovine hrane za dalju pripremu obroka
  • Priprema salata i namaza
  • Pomaganje kuvarima tokom procesa pripreme hrane
  • Održavanje urednosti radnog prostora
Profil kandidata:
  • Srednja stručna sprema
  • Relevantno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Otvorenost, ljubaznost i spremnost za saradnju
  • Savestan i odgovoran pristup radu
  • Samoinicijativnost i usmerenost na rezultat
  • Odlične radne i higijenske navike
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Prilika za lični i profesionalni razvoj
  • Mogućnost fixne zarade i stalnog rasta plate
  • 1 do 2 slobodna dana nedeljno
  • Godišnji odmor
Ukoliko smatrate da odgovarate gore navedenom profilu, dinamični ste, odgovorni i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju biografiju elektronskim putem ili nas pozovite telefonom da zakažemo razgovor i upoznavanje.Restoran La Mama, TC Big, Pančevo, Miloša Obrenovića, Pančevo 26000Kontakt telefon:+381 66 643 41 25GradoviPančevoPozicije poslaPomoćni radnik u kuhinji restorana (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    • Vračar, Beograd
    Mesto rada: Vračar Opis posla: Pomoć pri pripremi namirnica. Pranje sudova. Održavanje higijene po potrebi. Drugi poslovi po nalogu nadređenog. Uslovi rada: N…
    • Pre 1 mesec
  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: od 8 do 16h od 14:30 do 22:30 Slobodan dan: Nedelja Zarada: Od 60.000 do 70.000rsd+baksis obezbedjen topli obrok markica za prevoz-placena D…
    • Pre 1 mesec
  • Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Uslovi rada: Radno vreme: od 8 do 16h od 14:30 do 22:30 Slobodan dan: Nedelja Zarada: Od 70.000 do 80.000rsd+baksis obezbedjen topli obrok markica za prevoz-placena D…
    • Pre 1 mesec