Kasir - Prodavac (m/ž)

Univerexport d.o.o.

  • Kanjiža, Severnobanatski okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
Mi Vam nudimo:
  • Neto zaradu od 52.000 dinara za redovan rad
  • Mogućnost napredovanja, stimulacija i razvoja karijere
  • Univerexport benefit kartica i popusti za kupovinu
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos zarade
  • Ugovor o radu od prvog radnog dana
  • Plaćen putni trošak
Opšti uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
Opis posla:
  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama
  • Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija
  • Rad na popunjavanju ostalih odeljenja - voće, prehrana, hemija
GradoviKanjižaPozicije poslaKasir - Prodavac (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola