Robno – materijalni knjigovođa M/Ž Novi Beograd

Partners&Orka

  • Novi Beograd, Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 25 dana
  • Konkurišite lako
Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resurska, za svog klijenta, privredno društvo u okviru kojeg se nalazi agencija za knjigovodstvo na Novom Beogradu, zbog proširenja projekata i posla potražuje radnike na poziciji:
Robno – materijalni knjigovođa M/Ž
2 izvršioca posla
Zadaci radnog mesta:
  • Unos podataka u odgovarajući program i izrada robno-materijalne dokumentacije (prijemnica, otpremnica, prenosa, trebovanja, utrošaka, otpisa, povraćaja robe i materijala dobavljačima itd.)
  • Praćenje ulaznih i izlaznih faktura
  • Knjiženje nabavki i unos podataka usluga u sistemu
  • Vodjenje svih vrsta evidencija
  • Priprema finansijskih izveštaja: priprema izveštaja o stanju troškovima, prodaje i ostalim finansijskim pokazateljima
  • Izrada završnog računa
Uslovi:
  • IV - VII stepen stručne spreme, ekonomske ili pravne struke
  • Potrebno je radno iskustvo od 5 godina na istim pozicijama
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Dobra organizacija rada i preuzimanje odgovornosti za rezultate, timski rad
  • Savesnost, posvećenost i integritet
Poslodavac nudi:
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na stalno zaposlenje
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju
  • Rad od ponedeljka do petka, od 08-16 h
  • Plata usklađena sa prethodnim radnim iskustvom, visokokotirajuća zarada
  • Stimulativne radne uslove
  • Bezbednost i zdravlje na radu
Kandidati koji ispunjavaju uslove mogu poslati biografiju na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs, ili zvati na telefon/watsapp/viber: 061 114 1360 ili na telefon 011/26 83 486.
Samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani!Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.Oglas aktuelan 30 dana od dana objaveUsluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Partners&Orka

Slični poslovi

  • Robno - materijalni knjigovođa (m/ž)

    Partners&Orka

    • Beograd
    2 izvršioca posla Zadaci radnog mesta: Unos podataka u odgovarajući program i izrada robno-materijalne dokumentacije (prijemnica, otpremnica, prenosa, trebovanja, utrošaka, otpi…
    • Pre 25 dana
  • Finansijski knjigovođa (m/ž)

    Beo Sport System

    • Beograd
    OPIS POSLA: Finansijsko knjigovodstvo - knjiženje i kontrola svih knjigovodstvenih dogadjaja u skladu sa propisima i zakonskom regulativom, Knjiženje, praćenje i vodjenje evide…
    • Pre 22 dana
  • Robno finansijski knjigovođa (m/ž)

    Beo Sport System

    • Beograd
    Kriterijumi za prijavu: Dobre organizacione sposobnosti Poznavanje rada na računaru, MS Office program Sposobnost rada u timu Komunikativnost Opis posla: Priprema …
    • Pre 22 dana