Zamenik poslovođe maloprodajnog objekta (m/ž)

Univerexport d.o.o.

  • Zrenjanin, Srednjobanatski okrug
  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
Opšti uslovi:
  • IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Napredno poznavanje office program paketa i rada u operativnom softverskom programu
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Platu za redovan rad 77.000 rsd
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
Mi Vam nudimo:
  • 2 slobodna dana
  • Dodatne stimulacije i benefite za kvalitetan rad
Opis posla:
  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola pridržavanja kodeksa ponašanja, izgleda, oblačenja i lične urednosti zaposlenih
  • Kontrola poštovanja procedura i uputstava za rad od strane zaposlenih
  • Obezbeđivanje i kontrola poštovanja postavljenih zadataka, nivoa zaliha i koeficijenta obrta, dozvoljenog otpisa, obaveznog asortimana, troškova, izloženosti robe, i ostvarivanja ostalih postavljenih planova za MPO
  • Trebovanje robe za potrebe MPO
  • Izrađivanje mesečne analize i evidencije o stanju i kretanju ambalaže i sekundarnih sirovina u MPO
  • Precizno i ažurno vođenje obavezne dokumentacije MPO (trgovačka knjiga, ugovori o radu zaposlenih, odobrenja za rad MPO i dodatnih delatnosti u okviru MPO, odluke o akcijama)
  • Organizovanje zamene cenovnih kartica po odeljenjima i otklanjanje svih eventualnih problema u vezi sa istim
  • Staranje o ispravnosti rada poverene opreme, mernih instrumenata, rashladnih vitrina i komora za smeštaj robe i ostalih sredstava za rad u MPO
Samo kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa biće pozvani u dalji krug selekcije.GradoviZrenjaninPozicije poslaZamenik poslovođe maloprodajnog objekta (m/ž) 1Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola