Odvajač robe u operativnom magacinu (m/ž)

  • Novi Beograd, Beograd
  • Puno radno vreme
  • Pre 2 meseca
Mesto rada: Novi Beograd + smeštajMogu se prijaviti kandidati iz cele SrbijeOpis posla:
  • Odvajanje robe u magacinu sa RF uredjajima uz prethodnu obuku
  • Deklarisanje robe
  • Prijem i odvajanje robe
  • Sortiranje i slaganje svuda gde je potrebno
  • Komisioniranje i pakovanje
  • Drugi poslovi po nalogu nadređenog
Uslovi rada:
  • NK/SSS.
  • Iskustvo nije potrebno.
  • Obezbeđen doček kandidata, sprovođenje na razgovor za posao sa poslodavcem i smeštanje kandidata u smeštaj.
  • Radno vreme: III smene po 8h (06-14, 14-22 i 22-06)
  • Zarada: 60.000rsd + bonus
Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 - 16:30h mogu javiti na telefon:011/454-25-88060/3066-099ili poslati CV na emailDa li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.Više o našim uslugama pogledajte na sajtuInfo - HR agencijaKoristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.GradoviSvi gradoviPozicije poslaOdvajač robe u operativnom magacinu (m/ž) 10Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola